Wiome Akıllı Ev Sistemleri Teknoloji|Konfor|Yenilik üretiyoruz

Wiome'da sizin için hayatınızı kolaylaştıracak, akıllı ev çözümleri üretiyoruz.

Wiome Akıllı Otopark Kontrol Sistemi

Nedir?

Wiome akıllı kapı kontrol sistemi otopark kapılarınızı, site blok yaya girişi kapılarınızı ve kuru kontak ile çalışan tüm kapılarınızı kontrol edebileceğiniz bir kablosuz kapı kontrol otomasyon sistemidir. 3 farklı cihazdan ve mobil uygulamalardan oluşmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Wiome akıllı otopark kapı kontrol sistemindeki tüm cihazlar kablosuz olarak birbiri ile haberleşir. Bir adet cihazın internet bağlanması yeterlidir. İnternete bağlı olan cihaz gelen istekleri diğer cihazlara iletirek kullanıcı taleplerine cevap verir.

Nasıl Kullanılır?

Telefonunuza indireceğiniz mobil uygulama üzerinden sadece açmak istediğniz kapıya dokunmanız yeterlidir. Wiome akıllı otopark kapı kontrol sistemi sizin için istenilen kapıyı açar.

WıLock Dijital Anahtar

Kablosuz Bağlantı & Kolay Kurulum

WiLock kapı başına bir modülden oluşan istenilen biçimde genişletilebilir ağ sistemi ile tamamen kablosuz çalışmak için tasarlanmış bir kapı otomatizasyon modülüdür. Herhangi bir kazı ve kablolama çalışmasına ihtiyaç duymadan, OTOPARK KAPILARINI, DEPO KAPILARINI, APARTMAN GİRİŞ KAPILARINI ve OTOPARK BARİYERLERİNİ cep telefonunuz ile kontrol etmenizi sağlar.

WiLock ile apartman giriş kapılarını kontrol etmeniz de mümkün! SK mödülü sayesinde aprtman giriş kapınızı ister telefonunuzdan ister cep telefonunuz üzerinde RFID kart tanımlayarak kontrol edebilirsiniz. Üstelik kolay yönetim sistemi sayesinde bunu yaparken başka bir aracıya ihtiyacınız olmaz.

Daha Fazlası →

Kesintisiz Erişim

Wikey uygulamasını kullanarak otopark kapılarını, site ve blok yaya giriş kapı otomatiklerini kumanda veya herhangi bir kart olmadan dünyanın herhangi bir ucundan kontrol edebilirsiniz.

Detaylı Loglama

WiLock'un detaylı log kayıtları sayesinde, hangi işlemin ne zaman ve kimler tarafından yapıldığını geçmişe doğru görebilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi

WiKey uygulaması ile cihazların ve kullanıcıların yönetimini yapmak oldukça basittir. Yönetici hesabı üzerinden tüm kullanıcılar sadece ilgili kapıları açabilecek şekilde yetkilendirilebilir, cihazlar kolayca güncellenebilirsiniz.

Tamamen Kablosuz

Ürettiğimiz tüm sistemler tamamen kablosuz çalışır, bu sayede kablolama masrafına gerek kalmaz.

Uygulama Alanları

Otopark Bariyeri

WiLock'un mevcut sistemlerde kullanılan RF kumanda modülleri yerine veya yanına takılarak kullanılması mümkündür, tetik alabilen bütün bariyer sistemleri ile uyumlu çalışır.

Otopark Kapıları

WiLock'un mevcut sistemlerde kullanılan RF kumanda modülleri yerine veya yanına takılarak kullanılması mümkündür, tetik alabilen bütün tetik alabilen otopark sistemleri ile uyumlu çalışır.

Apartman Girişleri

WiDoor ile RFID göstergeç sistemlerinin uygulandığı tüm kapılar.

AKTUEL

IMEX - ISAF Teknoloji Fuarındayız

IMEX - ISAF Teknoloji Fuarındayız

Wiome Akıllı Ev Sistemleri Olarak Wikey Cep Telefonu İle Kapı Kontrol Ürünümüz İle IMEX&ISAF teknoloji fuarında yerimizi aldık.

Wikey - IOS IPHONE Uygulaması Yayında

Wikey - IOS IPHONE Uygulaması Yayında

Wikey Cep Telefonu İle Kapı açma sisteminin IPHONE ve IPAD ler için geliştirilen IOS uygulaması APP STORE da yerini aldı.

WiKey Ulutek`de Çalışıyor!

WiKey Ulutek`de Çalışıyor!

WiKey Cep Telefonu İle Kapı Açma Uygulaması Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kullanıcılarına hizmet vermeye başladı.

Referanslarımız

Wikey Uygulamasını İndirin.

Bütün anahtarlarınız tek uygulamada! Wikey sayesinde işyerlerinde, evinizde, apartmanınızda ve sitenizde bulunan tüm kapıları kontrol etmek çok kolay, tek yapmanız gereken Wikey uygulamasını indirip yöneticinizden alacağınız kayıt kodu ile uygulamaya kaydolmak, bu sayede mobil uygulamaya giriş yaparak otopark, ev, partman ve site veya depo kapılarını tek bir uygulama ile kontrol edebilirsiniz.

Image Image
Image